O duševním zdraví

Tichý svět, o.p.s. hledá švadlenu.

Tichý svět, o.p.s. hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici švadlena.

Náplň práce:

  • úpravy oblečení, výroba nových výrobků z látky – hračky, vánoční a velikonoční dekorace, tašky, obaly na telefony atd.
  • instrukce přebírá přímo od nadřízeného nebo prostřednictvím administrativního koordinátora

Požadujeme:

  • zkušenost s prací švadleny, manuální zručnost
  • schopnost dodržovat jednotnou kvalitu produktů
  • ochota pracovat nárazově, přizpůsobit se zakázkám
  • poctivost a přesnost
  • zaměření na detail, pružnost a kreativita
  • čistý tresní rejstřík

Nabízíme:

  • smysluplnou práci v organizaci, která pomáhá neslyšícím
  • zaškolení do problematiky, metodické vedení
  • přátelské, neformální prostředí neziskové organizace
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu
  • kreativní práci
  • nástup ihned

Místo výkonu práce: zájemce může pracovat z domova, jednou za čas je potřeba přijet osobně do Prahy (odevzdat výrobky, vzít si materiál…)

Své životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte na adresu leos.macak@tichysvet.cz . Bližší informace o výběrovém řízení vám poskytne Leoš Mačák na telefonním čísle: 602 641 236 nebo na e-mailu: leos.macak@tichysvet.cz

ESF