O duševním zdraví

Tichý svět, o.p.s. hledá programátora PHP/MYSQL

Tchý svět, o.p.s. hledá do svého týmu nadšence s pozitivním myšlením a optimismem, který přispěje svými nápady a prací ke zdaru všech projektů.

POŽADAVKY:

  • praxe v PHP (popř. prokázání znalosti formou vzorové práce)
  • zkušenosti s tvorbou webových stránek
  • dokonalá znalost HTML a CSS
  • zkušenost s návrhem databáze MYSQL
  • orientace v cizím zdrojovém kódu
  • znalosti JavaScript nebo jQuery jsou výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

tvorba webových stránek a prezentace produktů na webu
práce na existujících projektech a jejich rozvoj

NABÍZÍME:

  • přátelské, neformální prostředí neziskové organizace
  • 0,5 úvazek
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • kreativní práci

Místo výkonu práce: zájemce může pracovat z domova, jednou za čas je potřeba přijet osobně do Prahy. Nutností je vlastní připojení k internetu.

Nástup možný ihned.
Své životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte na adresu pavel.ubrankowicz@tichysvet.cz do 20. 11. 2016. Bližší informace o výběrovém řízení Vám poskytne Pavel Ubrankowicz na výše uvedeném e-mailu.

ESF